نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: درد جدایی و خواندن برای کنکور

1444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درد جدایی و خواندن برای کنکور

سلام روزتون بخیر
    چند وقت پیش از دوستان درباره دوراهی جدایی یا موندن پرسیدم و گفتن جدایی بهترین راهه و منم انتخابش کردم.
    با اقا پسری آشنا شدم و بعد از برملا شدن رابطمون پیش پدرم ایشون تازه مجبور میشه به خونوادش خبر بده و خونوادشونم به شدت مخالفت میکنن . این اقا توی حساس ترین دوران زندگی من منو درگیر احساسات خودشون میکنن و بعد به خونوادشون میگن و اونام وقتی میگن ازدواج با کسی که خودت انتخاب کردی یعنی طرد شدن از خونواده ؛ برای اینکه رابطرو تموم کنه شروع میکنه به بدرفتاری و توهین به من . تا اینکه امروز گفتم دیگه نمیخوام ادامه بدم .
    من 23 سال دارم و اولین سالیه که کنکور میدم . در گذشته شرایط سختیو گذروندم برای همین نتونستم برای آزمون بخونم . از لحاظ درسی کاملا قوی هستم ولی با اتمام این رابطه خیلی فشار روم ایجاد شده . نمیدونم باید چیکار کنم . همین امسالم فقط فرصت کنکور دارم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : درد جدایی و خواندن برای کنکور

سلام
    ببین الان در یک سردرگمی به سر میبری , میدونی چی میخای میدونی کنکورت برات مهمه تو همه اینارو میدونی ولی بخاطر روزایی ک گذروندی بخشی از ذهنت در اون اتفاق مونده و نمیزاره به سمت ایندت قدم برداری ... الان این مهمه ک بین موندن در گذشته و رفتن به سمت اینده یکی رو انتخاب کنی و اینو بدونی ک گذشته تا همین دیروز هرچی بود گذشت و تو دیگه قدرت و توانایی تغییر بر چیزی ک گذشته رو نداری ولی نکته ی مهم اینجاست ک فردا و ایندت کاملا در اختیار و در دستان توست و همین لحظه با افکار با چیزی ک داری بهش توجه میکنی ایندتو میسازی ...اینو بدون تا وقتی رو گذشتت گیر کردی نمیتونی رو به اینده حرکت کنی ...پس ازت میخام در افکارتو به سمت گذشته و ادمهاش ببندی و به سوی فردای روشنت ک قطعا روشنه قدم برداری و زندگی منتظر توست تا روی خوششو بهت نشون بده به شرط اینکه فقط و فقط رو به جلو حرکت کنی وهرگز تو هیچ شرایطی متوقفش نشی ...ِِ
    موفق باشی
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39888
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام
    ببین الان در یک سردرگمی به سر میبری , میدونی چی میخای میدونی کنکورت برات مهمه تو همه اینارو میدونی ولی بخاطر روزایی ک گذروندی بخشی از ذهنت در اون اتفاق مونده و نمیزاره به سمت ایندت قدم برداری ... الان این مهمه ک بین موندن در گذشته و رفتن به سمت اینده یکی رو انتخاب کنی و اینو بدونی ک گذشته تا همین دیروز هرچی بود گذشت و تو دیگه قدرت و توانایی تغییر بر چیزی ک گذشته رو نداری ولی نکته ی مهم اینجاست ک فردا و ایندت کاملا در اختیار و در دستان توست و همین لحظه با افکار با چیزی ک داری بهش توجه میکنی ایندتو میسازی ...اینو بدون تا وقتی رو گذشتت گیر کردی نمیتونی رو به اینده حرکت کنی ...پس ازت میخام در افکارتو به سمت گذشته و ادمهاش ببندی و به سوی فردای روشنت ک قطعا روشنه قدم برداری و زندگی منتظر توست تا روی خوششو بهت نشون بده به شرط اینکه فقط و فقط رو به جلو حرکت کنی وهرگز تو هیچ شرایطی متوقفش نشی ...ِِ
    موفق باشی
    سپاسگزارم . با خوندن پیامتون کمی به خودم اومدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است به این موارد بیشتر توجه کنید که فردی که شرایط درست جدا شدن از یک رابطه را نمی دانند و برای جدا شدن توجهی به روحیات شما نداشته اند که آسیبی نبینید آیا قابل اعتماد برای یک زندگی مشترک می باشد.؟ سعی کنید از این رابطه عنوان یک تجربه استفاده کنید برای رسیدن به بقیه اهدافتان و با یک برنامه ریزی منظم تمرکز خود را بجای این موضوع به کنکور و قبولی در آن اختصاص دهید هرچقد شما انگیزه و هدف بزرگت تر و روشن تری داشته باشید میزان تلاشتان نیز در این زمینه بیشتر خواهد شد متقابلا امکان موفقیتتان نیز بیشتر می شود و امکان حضور بیشتر در اجتماع و آشنایی با افراد بیشتری را برای ادامه زندگی و انتخاب مناسب تر پیش روی دارید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_esmani نمایش پست ها
    سپاسگزارم . با خوندن پیامتون کمی به خودم اومدم
    خواهش ..
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)